0

Korest OÜ asutati 2013. aastal eesmärgiga tuua kvaliteetsed ja uudsed kütte tehnoloogiad Eesti turule, suurendades sellega erinevate küttelahenduste kättesaadavust ja valikut Eestis.

Korest OÜ põhitegevuseks on infrapuna ja elektripõrandakütte lahenduste maaletoomine ja infrapuna kütte kvaliteetsete kaubamärkide esindamine, hulgi- ja jaemüük, projektipõhine müük.

Mitu aastat tegutsesime hubases, kuid ajapikku väikseks jäänud kontoris Kunderi tänaval Tallinnas. 2021. aastal kolisime suurematesse ruumidesse Kadaka teel, lähemale koostööpartneritele ja klientidele.

Aastate jooksul oleme saavutanud tugevad teadmised ja kogemused infrapuna paneelide, küttekilede ja küttemattide vallas. Oleme tänulikud meiega püsivat koostööd tegevatele klientidele ja edasimüüjatele.

Oleme pidevalt tootevalikut täiendamas, jäädes samas truuks läbiproovitud ja aja poolt testitud lahendustele, mis on ennast positiivselt tõestanud. Kõik tooted on sertifitseeritud ja kvaliteedi kontrolli läbinud. Nii on võimalik Korest OÜ tootevalikust omale leida näiteks väga lihtne infrapuna või põrandakütte süsteem väikesesse tuulekotta, elutuppa või vannituppa ja samas ka mitmekümne toaga spaa hotellile, interneti abil juhtimisega.

Olgu projekt suur või väike, aitame teid alati lisaks toote valikule soovi korral ka paigaldusplaanide ja seadistamisega, et nii paigaldus kui hilisem kasutamine oleks võimalikult meeldiv ja efektiine.

Tutvu tootevalikuga meie e-poes või võta ühendust ja tule kohale, et saada häid ideid või oma ideed eduka lõpuni arendada.

function my_custom_sales_badge_text($text, $post, $_product) { return 'Huge Discount'; } add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'ALE!', 10, 3);