0

Infrapunast endast

Infrapunast endast

Infrapuna kiirgurite kohta loe lisa kiirgurite lehelt.

KAS INFRAPUNAKIIRED ON INIMESTELE OHUTUD?

Kaug infrapunaküte on meie kehale ja meie heaolule 100% ohutu ja loomulik, kuna inimkeha on loodud vastu võtma ja eraldama infrapunakiirgust. Eriti mugav on infrapuna soojustunne.

Just UV kiired on need kahjulikud kiired ja nende eest tuleb hoiduda – mitte infrapunakiirgusest ja seetõttu pole vaja muretseda.   Infrapunavalgus on soe, kuid ei kahjusta kudesid.

MIKS INFRAPUNAKÜTE ON HEA?

Peamine põhjus ongi tervis. Kui hoolite oma tervisest ja meeldivast kliimast, siis infrapunaküte on hea ja õige valik. Tavaliste radiaatoritega küttes on külmal ajal kuiv õhk sissehingates ebameeldiv ning kuivatab liialt meie limaskestasid. Erinevalt küttekehast, mis soojendab õhku ja võib soodustada viiruste ja allergiate levikut, infrapunaküte seda ei tee. Infrapunaküte ei pane tolmu ringlema ning ei kuivata liigselt õhku. Kliima on meeldiv ning naturaalne.

MILLIST KASU TOOVAD INFRAPUNAKIIRGURID TEIE TERVISELE?

Infrapunakiirgurid avaldavad mitmesugust positiivset mõju. Kuna need soojendavad otse seinu ja hoiavad need kuivadena, hoiavad infrapunakiirgurid ära hallituse tekkimist seintele. Niisked ja külmad seinad on sageli hallituse leviku põhjuseks. Hallitus võib viia mitmesuguste terviseprobleemideni, mille hulka kuuluvad peavalud, hingamisteede haigused, limaskestade ja kurgu ärritus, liigesevalud, seedeprobleemid, ekseem ja loidus. Pikaajalisel kokkupuutel hallitusega võivad need sümptomid muutuda kroonilisteks.

Kuna infrapunakiirgurid õhku ei soojenda, jääb niiskus ruumi. Talvisel ajal võib kuiv õhk meie limaskesti kuivatada, muutes meid nii vastuvõtlikumaks viirustele ja bakteritele. Kas teadsite, et ruumides, kus õhuniiskus on vähemalt 30–40%, jääb tegelikult vähem viirusi ellu? Kuiv ja kuum õhk võib teid muuta ka loiuks ja väsinuks ning põhjustab sageli peavalusid. Ka kontaktläätsede kandjad tunnevad end paremini just infrapunakiirgureid kasutades, kuna nende silmade võrkkestad ei kuiva ära.

Kuna talvel jahtuvad toad kiiresti ning nende uuesti üles soojendamisele kulub palju aega ja energiat, kipume me oma kodusid talvel vähem tuulutama. Infrapuna kiirguritega saate tube õhutada, ilma et

peaksite muretsema, et neis on hiljem sama jahe kui külmkapis. Kuna soojendatakse mitte õhku, vaid just esemeid, püsib enamik soojusest toas. Allergiate all kannatajad tunnevad end infrapunakiirguse abil köetud tubades eriti hästi, kuna tolm ei ringle. Tavapärased konvektsioon-kütteseadmed ajavad aga pidevalt õhu ja tolmu ringi liikuma,

see võib kergesti ärritust põhjustada. Kui teil on tolmu või tolmulestade vastu allergia või teil on ekseem või atoopiline dermatiit, võib see panna teid end ebamugavalt tundma.

Mis puutub kuumusesse, siis mõjuvad infrapunakiirgurid tõepoolest täpselt samamoodi kui päike. C-infrapunakiirgus tungib sügavale meie nahakihtidesse ja soojendab niiviisi meie kehasid. Meie naha soojenedes laienevad meie veresooned ja see omakorda stimuleerib vereringlust ja ainevahetust. Õhuvoolude puudumine võib hästi mõjuda ka neile, keda vaevavad reuma või artriit.

TEHNOLOOGIA

INFRAPUNA KIIRGUS JA PANEELIDE TÖÖPÕHIMÕTE

Infrapunapaneelide soojuskiirguse vahemik on kütteelemendi, selle temperatuuri ja spetsiaalse erisoojust hajutava pinna summa. BVF NG paneelide soojuse hajumine kuulub kiirgavate kütteseadmete rühma ja selle piires FIR (Far Infra Red) ehk kauginfrapuna vahemikku.
Soojuskiirgus neeldub kõigis objektides, kehades ja ehituskonstruktsioonides ning kuna temperatuuri ühtlustamine on suletud ruumi sees pidev, siis kiirgavad nad soojussisendit ühtlaselt tagasi. See tekitab tegelikust temperatuurist 2–3° C kõrgema soojustunde.

Vaata infrapuna küttepaneele ka meie e-poes.

INFRAPUNA PANEELI SUURUS, TOOTE VALIMINE

Õhu kuupmeeter ei ole küttetehnoloogia mõõtühik. Arvutage hoone tegelike soojusisolatsiooniomaduste põhjal. Täieliku infrapunaküttesüsteemi või isegi lisakütte toimimine sõltub alati antud konstruktsioonide kaudu väljuva soojuse maksimaalsest kogusest. Arvestades, et kõigil konstruktsioonidel, ehitusmaterjalidel ja ustel on erinev soojusülekandevõime (U väärtus), nõuab tulemuse saavutamine soojuskadude arvutamist.

Spetsialisti ülesandeks on ka infrapunapaneeliga küttesüsteemi kujundamine või isegi lisakütte jõudluse kindlaks määramine.

Küsige tasuta pakkumist või proovige meie uusimat soojuskadude kalkulaatorit: otsige BVF HLC rakendust Google Play või Apple App Store rakenduste poest.

MEHAANIKA- JA HOOLDUSE VABA

Kütteperioodi alguses piisab vaid nupuvajutusest. Infrapunapaneeliga küttesüsteem on täielikult hooldusvaba. BVF NG infrapunapaneelide töö on hääletu, mehaaniliste elementide jaoks pole vaja ruumi teha, tehnoruumi pole vaja ehitada. Lakke paigutamine ei mõjuta mööblit.

KONVEKTSIOONKÜTTEGA VÕRRELDES VÄIKSEMATE KADUDEGA

Tavapärane konvektsioonil põhinev küte kütab vaid õhku, mille puhul soe õhk liigub lae alla, ja alles peale jahtumist jõuab tagasi maapinna lähedale. Infrapunakütte puhul välditakse sellist ebamõistlikku kütteviisi ja soojus jaotub koheselt ühtlaselt üle köetava ruumi, soojendades seinu, põrandat ja esemeid.

MIKS VALIDA TURU PARIMAD BVF INFRAPUNA PANEELID?

MAKSIMAALNE MUGAVUS AINULT INFRAPUNA PANEELIGA

Infrapuna paneelid on nüüd moodsate ehitustoodete sünonüümid. See on ideaalne valik kodu- ja äripindadele, kus suur soojatunne ja disain on olulised märksõnad. Infrapunapaneelid kiirgavad ainult soojuskiirgust, suurendades seeläbi keha subjektiivset soojustunnet. See tähendab, et õhutemperatuuril 20 ° C võib tekkida sooja- ja mugavustunne, nagu kuni 23–24° C õhu puhul. Proovige seda meie poes.
Kvaliteet, usaldusväärsus ilma 40-aastase esinemiseta

BVF tootmisliinid töötavad kõrgeima kvaliteedikontrolliga. Kõik infrapunapaneelid pakendatakse pärast ranget kvaliteedikontrolli karpi. See tagab, et paigaldatud küttesüsteem saab muutumatu efektiivsusega töötada hooldusvabalt kuni 40 aastat. BVF-i infrapunapaneelid on 100% hooldusvabad.

100% ELEKTRISUDU VABA

Ehkki elektrisudu kui selline on olematu ja teaduslikult määratlemata mõiste, esineb seda tänapäeval kahjuks sageli reklaamiartiklites. Selle mõiste all peetakse silmas elektrikütte tekitatud väljatugevust. Maandatud ja alumiiniumiga varjestatud infrapunapaneel on elektrisudu vaba.

P5 TEHNOLOOGIA, EI MINGIT MIKROKERAAMIKAT

Keraamilised kristallid ja muu mikrokeraamika, mida esmakordselt kasutati 1980. aastatel, nõrgendas märkimisväärselt soojuse hajumist, kuid võimaliku ülekuumenemise tõttu oli vaja soojust hajutavat pinda suurendada. Uue põlvkonna lameda pinnaga BVF infrapunapaneelid on varustatud mitmekordse elektroonilise kaitsega. P5 andurisüsteem mõõdab, piirab ja tasakaalustab infrapunapaneeli pinna temperatuuri.

AMETLIK TOOTJA GARANTII

Austrias välja töötatud infrapunapaneeli tehnoloogia on kaitstud kopeerimise eest, mitme patendiga. Selle soojuskiirguse efektiivsus on mitmete sõltumatute laborite andmetel saavutanud silmapaistvaid tulemusi. BVF-i infrapunapaneelid on Eestis müüdutest kõige kvaliteetsemad ja neil on olemas ametlik tootja garantii.

TOOTETUGI JA KONSULTATSIOONID

Infrapunapaneelide töö ei vaja hooldust ega teeninduses käimist, kuid pärast ostu ei jää te spetsialistita! Meil on hea meel aidata, isegi kasvõi ühe termostaadi seadistusega. Võite tellida meie teenuseid igal poolt. Küsige tasuta pakkumist või külastage meie poodi.

KÜSIMUSED JA VASTUSED

KUI KAUA JA MILLISE NURGA ALL INFRAPUNA PANEEL KIIRGAB?

Kestus ei ole oluline küttesüsteemi töökindluse jaoks. Kiirgusnurka saab aga mõõta paneeli tasapinna suhtes 15° juures, mis on ainult esmase soojuse hajumise nurk. Küttepaneelide toime ja arv on optimeeritud ruumi suuruse järgi ning ruumi kõigis punktides luuakse ühtlane temperatuur nii küttepaneeli väljalülitamisel kui ka sisselülitamisel. Muidugi võib ruumis, mille lae kõrgus on 3 m ja suur põrandapind, vaja minna võimsamaid paneele. Väiksema, hästi isoleeritud ruumi korral piisab ka väiksemast soojuseraldajast.

KAS LÜLITI VÕI TERMOSTAAT ON PANEELI SISSE EHITATUD?

Ei. Paneeli enda juhtelektroonika vastutab ainult täiusliku soojuse hajutamise eest. Soojuskiirguritesse sisseehitatud termostaadid ei suuda soojaallika läheduse tõttu mõõta ruumi tegelikku temperatuuri, samuti tasub tähele panna, et kütteseade võib koosneda 2–4 ​​infrapunapaneelist. Infrapunapaneeliga küttesüsteeme saab säästlikult ja mugavalt juhtida toatermostaadiga, mis on paigaldatud ruumi sobivasse võrdluspunkti.

KAS 100° LÄHEDANE PINNATEMPERATUUR POLE LIIGA KUUM?

Tahkel pinnal ei ole 100° C päris võrdne kokkupuutega sama kuuma vedelikuga. Pikas perspektiivis on see ebamugav, kuid puudutamisel ei põhjusta koheseid vigastusi. See pinnatemperatuur on radiaatori ja kahhelahju temperatuuri vahel umbel poolel maal, võrreldes tavaliste soojuseraldajatega. Infrapunakiirguse küttespekter moodustub spetsiaalsel soojust hajutaval pinnal ja üle 80° C. Infrapunapaneelide optimaalne temperatuur on 94-104° C.

KAS INFRAPANEELILE SAAB MAALIDA? NÄEN PILDIPANEELE INTERNETIS

Ei. Infrapunapaneelil on valge või klaas- / peegeldav klaaskate (peegel). Infrapunakiirgus sõltub pinna temperatuurist ja soojust hajutava pinna materjali kvaliteedist. Niipea kui pinda värvime või katame, muutub soojuskiirguse ulatus, sealt edasi saab see toimida ainult kuumutusplaadina. Vältige veebipõhiseid kliendilõkse ja isetehtud tooteid.

KUMB ON ÕIGE – KAS KINNITAMINE SEINA VÕI LAKKE?

BVF lisavarustusklamber muudab küttepaneelid sobivaks nii kinnitusteks kui ka pööningutele, mida saab paigaldada ka kaldus seinatasandile. Termilisest seisukohast tagab lakke kinnitamine veidi parema ja ühtlasema soojuse hajumise, kui aga elektripaigalduse seisukohast on seda keeruline teha, soovitame selle asemel paigaldada paneelid seina, olulist erinevust pole. Lakke kinnitamisel on positiivseks omaduseks hilisem sisustuse paigutamise täielik vabadus.

KUI PIKK ON INFRAPUNA PANEELIDE OODATAV ELUIGA?

Paneelide eluiga ületab tavaliste ehitussüsteemide eluea mitmekordselt, minimaalne eluiga on  ~ 45-50 aastat. Grafiit-polüimiidkütteelemendi eluiga ja kandevõime on praktiliselt piiramatud, see ei sisalda liikuvaid ega kuluvaid osi. Rikke võimalus: pikaajaline ülepinge või mehaanilised kahjustused.

KAS INFRAPUNA PANEELI TAGAKÜLG ON SOE?

Minimaalselt. Tagaküljel võib pikaajalisel kasutamisel mõõta kuni 35-40° C, kuid see on ehitusmaterjalide jaoks madal temperatuur. Paneeli võib paigaldada ka tellistest, betoonist, puidust ja kipsplaadist konstruktsioonidele. BVF-i kinnitusklamber tagab infrapunapaneeli tagakülje ja vastuvõtva seina või lae tasapinna vahele 4 mm ventilatsioonivahe.

KAS PISTIKU SAAB EEMALDADA?

Jah, muidugi saab. Ilma garantiita! Ühenduskaablit saab reguleerida ja pikendada. Termostaatilise (fikseeritud) ühenduse korral eemaldatakse alati pistik. Paneelid on tehases varustatud pistikuga, kuna neid saab kasutada ringitõstetava infrapunapaneelina, või väljundandmete termostaadiga.

KAS INFRA-KÜTTEPANEELI SAAB KIPSPLAATI SISSE EHITADA?

Seda saab paigaldada kipsplaadi konstruktsioonile ja seda ei saa kõrgete pinnatemperatuuride tõttu süvendada. Küttepaneeli on võimalik paigaldada näiteks Armstrongi (kassett) ripplaele, nii 60x60cm kui ka 60x120cm.

Vaata hindasid meie e-poes või suuremate projektide jaoks küsi hinnapakkumist, täites allolev vorm.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust


    function my_custom_sales_badge_text($text, $post, $_product) { return 'Huge Discount'; } add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'ALE!', 10, 3);