0

BVF NYBRO WiFi küttepaneel

NUTIKAS KÜTTEPANEEL KOOS SISSEEHITATUD WiFi JUHTIMISEGA

Tutvuge hindadega meie e-poes või küsige suurema projekti puhul pakkumist, täites all olev vorm.

500-1000-1500-2000W nutiküttepaneel koos sisseehitatud WiFi-juhtimisega.

NYBRO tooteperekond ühendab ainulaadselt tuntud Skandinaavia disaini ja uudseid tehnilisi lahendusi. Tänu kiirele soojenemisele on see ka ideaalne valik töökohtade mugavamaks muutmiseks.

  • Sisseehitatud WiFi digitaalne termostaat
  • Seinakinnitus ja jalad
  • 1,5 m ühenduskaabel pistikuga
  • Akna avanemise tuvastamine
  • 5-aastane garantii

Täielikud küttesüsteemid kuni -20 ° C. BVF-i tooted on Interneti-kaugjuurdepääsu esirinnas olnud ligi 10 aastat, seega on kõik meie uusimad küttepaneelid varustatud tipptasemel WiFi-moodulitega. Kõrge efektiivsusega kütteelement ja intelligentne juhtimine pakuvad energiasäästu võimalusi, mis muudavad NYBRO küttesüsteemi tõeliseks alternatiiviks igale küttelahendusele nii sertifitseeritud passiivmajades kui ka halvasti soojustatud hoonetes.

BVF Nybro paneelid on mõeldud peamiselt hoonete iseseisvaks kütmiseks, kuid täiendavad ja neid saab kasutada liikuva küttekehana. Need on ideaalne valik uue ehituse jaoks või isegi vanade soojustamata hoonete kütteks ning isegi kõrgete lagedega ruumides tagavad need ideaalse temperatuuri kuni -20 °C korral.

NYBRO küttepaneelide uudne X-kujuline kütteseade on võimaldanud muutmata efektiivsusega vähendada küttepaneeli suurust, pakkudes nii puhast disaini kui ka ruumisäästlikku lahendust.

Telefonirakendus kõigile Androidi ja iOS-i põhistele seadmetele. Laadige alla rakendus Netmostat:

Androidi ja iOS-i rakendus
BVF NYBRO küttepaneelid pakuvad teile sujuvat ja kasutajasõbralikku Internetipõhist kaugjuhtimist koos ühe kiirema pilvepõhise teenusega.

Programmeerimine ja taimeri funktsioon
NYBRO küttepaneelide sisseehitatud termostaat on varustatud ka intelligentse digitaalse ekraaniga. Kui te ei soovi oma küttesüsteemi telefonist juhtida, saate seda teha küttepaneeli paremas ülanurgas asuva termostaadi kaudu.

Automaatika, tsoonjuhtimine
Rakendus BVF Netmostat pakub võimalust mitme paneeliga ruumide või ruumigruppide kombineeritud juhtimiseks, nii et saate korraga hallata mitte üksikuid küttepaneele, vaid ka üksikuid ruumigruppe.

Kompaktne suurus, kiire soojendus
X-SHAPE-tehnoloogiaga kütteelement saavutab töötemperatuuri kuni esimese minutiga pärast sisselülitamist. Suurendasime kütteelemendi, mitte paneeli suurust, seega on NYBRO paneelide suurus keskmiselt 30% väiksem kui tavalistel küttepaneelidel!

HINNAD JA VALIK

Kõiki NYBRO küttepaneele saab kohe laost osta.
Saadaval kojutoomisega 1 tööpäeva jooksul kogu Eesti territooriumil.

500 W

350mm x 400mm

Sobib toale 6-10 m²

1000 W

430mm x 500mm

Sobib toale 12-20 m²

1500 W

430mm x 630mm

Sobib toale 15-25 m²

 

TEHASETARVIKUD PAKENDIS

NYBRO paneelide tarvikuid ei pea eraldi ostma, kõik tarvikud on toote pakendis olemas!

LIHTNE PAIGALDUS – Seinakinnitus, kruvid ja tüüblid kaasas

LOKAALNE JA KAUGJUHTIMINE – Sisseehitatud digitaalne WiFi termostaat

SAAB KOHESELT KASUTUSELE VÕTTA – Fikseeritud ühendamiseks eemaldatav pistik 1,5 m kaabliga

MOBIILNE – Jalad, mida saab kiiresti ja stabiilselt kinnitada 2 kruviga

PUHAS JA EKSTRAÕHUKE DISAIN, ÜMARAD NURGAD

NYBRO paneelide loomisel püüdlesime puhta disaini poole: ka õhu väljalaskeava jäi nähtamatuks, vähimatki tõhusust kaotamata. NYBRO on varustatud 2020. aastal välja töötatud X-Shape kütteseadmega, mis teeb sellest tippklassi elektrisoojendi. Iga toode läbib tootmisprotsessi käigus kvaliteedikontrolli 4 korda, nii et võite olla kindel, et teie kodus on ainult laitmatu kvaliteedi ja energiatõhususega küttepaneel.

Selle minimalistlik disain võimaldab piiramatut kasutamist kas kaasaegses või klassikalises keskkonnas. Kaugjuurdepääsu ja lapseluku funktsioonide tõttu saab pilvepõhist WiFi-d kasutada ka avalikes kohtades, kauplustes ja spordirajatistes.

Ümarad servad tagavad laste turvalisuse, samas kui IP 24 klass võimaldab seda ka vannitoas ohutult kasutada. NYBRO küttepaneel on elektriline soojuskiirgur, mis on kaitstud ka veepritsmete eest.

230 V
Tavavõrgu pinge
IP24
Ka vannitoas
500-2000W
4 võimsust
SISE- JA VÄLIANDUR
Ainulaadne

TEHNOLOOGIA

NYBRO KÜTTEPANEELI TÖÖPÕHIMÕTE

NYBRO elektriküttepaneelid on konvektiivsed ehk soojusvahetusega õhuvoolusüsteemid. Seda iseloomustab ülikiire kuumenemine ja kiiresti arenev suur soojustunne. Kuna temperatuuri pidev ühtlustamine toimub suletud ruumis, ei mõjuta see mööblit. Digitaalne juhtimissüsteem mõõdab ja optimeerib väljuva õhu temperatuuri ja väline sensor määrab ruumis soovitud temperatuuri. Sisemine andurisüsteem ja suurendatud pinnaga alumiiniumist kütteelement tagavad mugavama töö kui kunagi varem, mida saate WiFi nutitermostaadiga veelgi optimeerida.

MEHHAANIKA- JA HOOLDUSEVABA

Iga kütteperioodi alguses või külmal sügisõhtul piisab vaid nupuvajutusest.

BVF NYBRO elektripaneelidega küttesüsteem on täiesti hooldusvaba. Perioodilisi ülevaatusi pole vaja. Mehaaniliste elementide jaoks pole vaja ruumi anda, tehnoruumi pole vaja ehitada.

MIKS VALIDA TIPPKATEGOORIA NYBRO WiFi-PANEELID?

WiFi JUHTIMINE STANDARDVARUSTUSES

Elektriküte on praegu moodsa ehituse sünonüüm. See on ideaalne valik kodu- ja kontoriruumidesse, kus oluline on kõrge soojustundlikkus ja energiasäästlik töö. Lisaks õhukesele disainile töötavad alumiiniumist monoblokk-kütteseadmed müravabalt. NYBRO küttepaneelide kiire soojenemine aitab mugavuse tekitamisele silmapaistvalt kaasa.

40 AASTAT MUREVABA KVALITEETI JA USALDUST

Meie tootmisliinid töötavad kõrgeima kvaliteedikontrolliga. Kõik küttepaneelid pakitakse pärast ranget kvaliteedikontrolli. See tagab, et paigaldatud küttesüsteem saab muutumatu efektiivsusega töötada hooldusvabalt kuni 40 aastat. BVF-i elektripaneelid on 100% hooldusvabad.

5 AASTAT TOOTJA GARANTIID

BVF-i tooteid turustatakse Eestis meie tootja esinduse kaudu. Alates meie ettevõtte asutamisest 1990. aastal oleme kõigile oma toodetele pakkunud tehasegarantiid.

TOOTETUGI JA ABI

NYBRO küttepaneelide paigaldamine ja kasutamine ei vaja erilisi teadmisi, kuid te ei jää spetsialistita ka pärast ostu! Meil on hea meel aidata, isegi kasvõi ühe termostaadi seadistusega. Küsige tasuta pakkumist või külastage meie poodi.

Vaata ka:

Tootejuhend

Seadistamise video

Telefonirakendus kõigile Androidi ja iOS-i põhistele seadmetele. Laadige alla rakendus Netmostat:

Tutvuge hindadega meie e-poes või küsige suurema projekti puhul pakkumist, täites all olev vorm.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust


    function my_custom_sales_badge_text($text, $post, $_product) { return 'Huge Discount'; } add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'ALE!', 10, 3);