0

Millist kiirgurit valida?

Kiirgurid on loodud mugavuspiirkondade loomiseks, kus inimesed saavad end mugavalt tunda ja oma tegevusi läbi viia.
Eluruumid, tootmiskohad, baaride ja restoranide välilaiendused, laod, niisked ruumid, riietusruumid, terrassid, spordirajatised nõuavad erinevaid lahendusi.

Disain, valgusspekter ja suurus on olulised, kuid teil on kolm olulist küsimust, mida peate endalt küsima:
Kui palju on köetavas kohas tuuletõmbust?
Kui kauaks jäävad inimesed küttepiirkonda?
Mida selles kohas inimesed teevad? Kas inimesed on paigal või liiguvad?
Arvestades õhuvoolu olemasolu ja viibimisajaga, on võimalik valik teha IR-A, IR-B või IR-C tüüpi kiirgurite vahel.

Tutvuge hindadega meie e-poes või küsige suurema projekti puhul pakkumist, täites all olev vorm.

IR-A: LÜHIKESE LAINEPIKKUSEGA KIIRGURID

Seda tehnoloogiat kasutavad küttekehad pakuvad kohest soojust, on äärmiselt tõhusad ja hoiavad oma jõudlust muutumatuna isegi tuuletõmbuse korral. Tegelikult ei hajuta lühilained õhus soojust, vaid soojendavad ainult soojuskiirgusele nähtavaid pindu. Näiteks MO-EL IR-A küttekehadel ei ole klaasi ja seetõttu muudavad need umbes 99,9% elektrivoolust küttekiirteks. Nende heledus on mudeliti erinev. Toime ulatust võib võrrelda valguskiirtega, tegelikult käituvad nad täpselt nagu päikesekiired. Need sobivad eriti hästi suurtesse ruumidesse või õue, kus nad võimaldavad tekitada soojatsoone ka tuuletõmbuse korral.

IR-B: KESKMISE LAINEPIKKUSEGA KIIRGURID

Seda tehnoloogiat kasutavad küttekehad ühendavad omavahel täiuslikult IR-A tõhususe ja IR-C mugavuse. Soojuseraldus on pehmem kui IR-A kiirguritel, neil on kohene mõju ja need annavad ümbritseva soojuse tunde. Mõnusa soojuse tunne muudab need ideaalseks kohtadesse, kus soovite viibida pikka aega. Õhku soojust eraldades saab tuul nende jõudlust leevendada.

IR-C: PIKA LAINEPIKKUSEGA KIIRGURID

Seda tehnoloogiat kasutavad küttekehad seavad esikohale disaini ja inimeste mugavuse. Need on vähem tõhusad kui lühilaine kiirgurid, kuid pakuvad äärmiselt meeldivat soojust. Need ei kiirga valgust ega sega keskkonna kujundamist. Elegantsed ja väga meeldiva soojusega need on ideaalne lahendus varjatud siseruumidesse, kus inimesed viibivad pikka aega.

Tutvuge hindadega meie e-poes või küsige suurema projekti puhul pakkumist, täites all olev vorm.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust


    function my_custom_sales_badge_text($text, $post, $_product) { return 'Huge Discount'; } add_filter( 'woocommerce_sale_flash', 'ALE!', 10, 3);